Enca në bikini, zbulon më shumë se që duhet

Enca në bikini, zbulon më shumë se që duhet

Enca e adhuron vëmendjen, e këtë mundohet ta arrijë në çfarëdo mënyra dhe me çdo kusht.

Artistja nga Shqipëria e cila është mjaft aktive me projekte muzikore prej vitesh, komentohet edhe për pamjen e saj të cilën  ekspozon sa herë që i vije rasti.

Këngëtarja e njohur e cila po iu përmbahet masave parandaluese ndaj Covid-19, së fundi solli një postim nga pushimet në bregdet për të cilat vazhdimisht ka treguar se po ndjenë mall.

E veshur në bikini të cilat mezi ia mbulonin gjoksin, Enca “ngacmoj” adhuruesit e saj në këtë ditë vikendi.

Ndërkohë, së fundi Enca bëri një ndryshim në pamje duke i bërë flokët ngjyrë gri, e që adhuruesit e saj e mirëpritën këtë ndryshim.