Enca publikon foto tërheqëse në bikini

Enca publikon foto tërheqëse në bikini

Njëra ndër emrat më të pëlqyer dhe të komentuar të mediave rozë është këngëtarja e njohur, Enca Haxhia.

Ajo arrinë të marrë vëmendje me thuajse çdo vëmendje me çdo paraqitje që bënë.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot, në Instagram, për 2 milionë e 100 mijë ndjekësit e saj ajo ka publikuar një imazh tejet tërheqës.

Me flokë të lëshuara dhe me kostum të larjes, Enca ka shfaqur linjat e saj trupore.