Enca shfaqet e ‘nxehtë’ në bikini

Enca shfaqet e ‘nxehtë’ në bikini

Enca Haxhia ka vazhduar me publikimin e fotografive që vënë në plan të parë ‘asetet’ e saja trupore.

Në ditët e fundit, këngëtarja ka qenë mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 2.1 milionë ndjekës.

Një pozë me bikini që vë në plan të parë gjoksin e Encës, është publikuar gjatë të premtes në rrjetet sociale.

“Gjithmonë ji e këndshme”, është përshkrimin i fotografisë që ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime brenda 20 minutash.

“Jealous” është një prej projekteve më të fundit muzikore të Encës që u publikua në muajin korrik dhe numëron afro pesë milionë shikime në YouTube.