Eni Koçi shkëlqen në dasëm

Eni Koçi shkëlqen në dasëm

Mbrëmë në familjen e Genc Prelvukajt ka pasur festë.

Kjo pasi vëllai i tij e ka kurorëzuar dashurinë me martesë, e në mesin e të ftuarve nuk ka pasur se si të mungojë e dashura e Gencit, Eni Koçi.

Vetë ajo e ka publikuar një foto me Gencin pranë të cilit edhe shkëlqente.

Për dallim nga fillimet e para të lidhjes kur u zbuluan nga mediat, Eni dhe Genci tashmë po dalin hapur dhe e kanë pranuar se janë bashkë.