Era HOT edhe në -20 gradë

Era HOT edhe në -20 gradë

Ditëve të fundit  temperaturat kanë shënuar deri në -20 gradë celsius por Era Istrefi nuk e ka problem të dal në mes te borës pothuajse e zhveshur.

“ …edhe vet e thej …” janë disa nga vargjet e këngës hit “Bon Bon” të cilën s’ka shumë kohë që e ka lasuar në tregu shqiptar.

Në këtë fotografi  të  postuar ne rrjetin social “Instagram “dhe “Facebook”, Era shihet që është duke bërë qejf dhe  nuk e ndjen aspak dimrin.