Era Istrefi bën ndryshimin e papritur në pamje

Era Istrefi bën ndryshimin e papritur në pamje

Këngëtarja e njohur Era Istrefi ka arritur një sukses të paparë jo vetëm në Shqipëri por dhe në arenën ndërkombëtare. Përpos zërit unik, Era gjithmonë tërheq shumë vëmendje dhe me pamjen e saj. Ajo njihet për një stil ekstravagant dhe kudo shfaqet e kuruar deri në detaje.

Së fundmi, artistja ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje. Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke e mbyllur disi ngjyrën bjonde dhe po ashtu ka shtuar disa fije.