Era Istrefi shfaqet me shumë stil nga Rusia

Era Istrefi shfaqet me shumë stil nga Rusia

Është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në gjithë vendin, Era Istrefi po korr një sukses te madh jo vetëm në vendin tonë por në gjithë botën.

Ajo tani është shume e angazhuar me këngë dhe koncerte, e si duket kjo verë do të jetë e saj, shkruan Insajderi.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram, e cila shfaqet nga Rusia dhe duket me shumë stil  e që ka marrë vëmendjen e ndjekësve.

View this post on Instagram

Look at me now

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on