Ermal Fejzullahu dhe Kida së bashku në pushime

Ermal Fejzullahu dhe Kida së bashku në pushime

Kida këto ditë ka lënë pas angazhimet në muzikë, për të pushuar në bregdet.

Kida përmes rrjeteve sociale ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale nga vendi ku po pushon

Këngëtarja mëngjesin e sotëm e nisi ditën me fotografi nga vendi ku po pushon, pamje kjo mahnitëse.

Nga i njëjti vend publikoi foto edhe Ermal Fejzullahu, i cili bashkë me Arianën po pushojnë në të njëjtin vend. Për ndryshe, projekti i fundit nga Kida është “Deja Vu”, këngë kjo në bashkëpunim me Lyrical Son.