Ermal Mamaqi ‘i pakënaqur’ me Metallica, ja cilën këngë e dëshironte në koncert

Ermal Mamaqi ‘i pakënaqur’ me Metallica, ja cilën këngë e dëshironte në koncert

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi njihet per skenat e tij qesharake në emisionin e po ashtu edhe në jetën e tij personale duke i postuar edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ai ishte pjesë edhe në koncertin e Metallica, ku dukej të ishte ‘i pakënaqur’ me muzikë ku më pas bërtiste të lëshonin një këngë shqiptare.

Ndërkohë që grupi performonte, në mesin e qindra të pranishmëve Ermali bërtiste më të madhe duke kërkuar këngën e re të Elvana Gjatës dhe Capital T.