Ermal Mamaqi ia qet ‘dellat’ Taynas: Është shumë e dashuruar në mua, por jam i martuar

Ermal Mamaqi ia qet ‘dellat’ Taynas: Është shumë e dashuruar në mua, por jam i martuar

Është një prej artisteve më të përfolura në shqiptari dhe çdo lëvizje e saj vëzhgohet nga mediat.

I tillë ka qenë edhe një koment i këngëtares në profilin e komedianit, Ermal Mamaqi që ka ndezur rrjetin duke shkruar edhe portalet.

SHIKO EDHE > Ermal Mamaqi me Xhodën në “Review”, eskalojnë kur flasin për yjet e estradës shqiptare

Në rubrikën “Titujt e Portaleve” në “Review” për këtë koment ka folur vet i etiketuari, Ermal Mamaqi i cili e ka quajtur repren si artiste shumë të talentuar duke shtuar si me shaka se ajo është e dashuruar pas saj, por që i vije keq se ky është i martuar.

Mamaqi i është përgjigjur edhe shumë pyetjeve tjera ‘të nxehta’ të cilat mund t’i  gjeni në videon më poshtë.

“Review” është prodhim i Gazetës Insajderi i cili transmetohet çdo të shtunë në TV Dukagjini nga ora 20:10.

Emisionin e plotë mund ta gjeni edhe në kanalin zyrtar të “Review” në GjirafaVideo dhe në YouTube.

/ © Insajderi /