Ermal Mamaqi: Publiku i Kosovës është shumë më besnik sesa ai i Shqipërisë

Ermal Mamaqi: Publiku i Kosovës është shumë më besnik sesa ai i Shqipërisë

Komediani, Ermal Mamaqi nuk e sheh fort besnik audiencën shqiptare në krahasim me atë të Kosovës, ndonëse karrierën e ka nisur pikërisht në Shqipëri.

Ai sonte ka qenë i ftuar në emisionin “Review me Nora Haxhën” ku ka folur rreth premierës së filmit të tij të ri “I love Tropoja” që do të shfaqet nëpër kinematë e Kosovës, shkruan Insajderi.

Mamaqi është shprehur tejet falënderues për besnikërinë e audiencës nga Kosova të cilët, siç thotë ai, nuk e kanë zhgënjyer asnjëherë.

Emisioni “Review” është prodhim i Gazetës Insajderi i cili transmetohet çdo të shtunë në TV Dukagjini nga ora 20:10.

Emisionin e plotë mund ta gjeni edhe në kanalin zyrtar të “Review” në GjirafaVideo dhe në YouTube.

/ © Insajderi /