Ermal Mamaqi shan publikisht aktorin shqiptar: Ky është ordiner, është një nga njerëzit më ordiner që njoh

Ermal Mamaqi shan publikisht aktorin shqiptar: Ky është ordiner, është një nga njerëzit më ordiner që njoh

Aktorët e humorit, Ermal Mamaqi dhe Rezart Veleshnja ruajnë një miqësi të mirë, edhe pasi Mamaqi u largua nga “Portokalli”, por një koment i dyshimtë dhe i ashpër, i lënë në profilin e Veleshnjes, na bëri të dyshojmë.

Para një jave, Ermal Mamaqi I kishte komentuar aktorit duke e quajtur kështu ordiner.

I ftuar në emisionin Review, Ermal Mamaqi ka ofenduar rëndë aktorin duke e quajtur sërish ordiner.

“Ky është ordiner, është një nga njerëzit më ordiner qe njoh”, ka thënë Ermali.

Review – 18.01.2020

Review – 18.01.2020Ermal Mamaqi me Xhodën në “Review”, eskalojnë kur flasin për yjet e estradës shqiptare

Gepostet von Review am Samstag, 18. Januar 2020