Ermali dhe Gjiko publikojnë këngën “Sa t’kom dasht”

Ermali dhe Gjiko publikojnë këngën “Sa t’kom dasht”

Ermal Fejzullahu dhe Gjiko kanë publikuar bashkëpunimin e ri, njofton Insajderi.

“Sa t’kom dasht” titullohet ky projekt i punuar nga BigBang i RedBox Entertainemt me tekst të Gjikos dhe Skerdit.

Për videoklipin është përkujdesur Valon Aziri.

Gjiko rikthehet pas një pauze gati 1 vjeçare pa asnjë projekt të ri muzikor.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Insajderi.com