Ermali i bënë dhuratë Arianës në vlerë mbi 10 mijë euro

Ermali i bënë dhuratë Arianës në vlerë mbi 10 mijë euro

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, vazhdon që të komentohet për jetën e tij luksozë që ai bënë.

Ai po ashtu e ka dëshmuar se di të befasojë me super dhurata personin e zemrës, Arianën.

Ariana shumë shpesh merr dhurata nga Ermali dhe nuk heziton që t’i ndaj me fansat e tyre, duke treguar kujdesin e bashkëshortit ndaj saj.

E së fundi ajo është surpizuar nga këngëtari i njohur me një orë nga brandi “Rolex”.

Vlera e kësaj ore të llojit “datejust” që është ëndrra e pothuajse çdo femre, tejkalon shifrën e 10,000 eurove.

Kujtojmë që Ermali ka qenë mjaftë i angazhuar me dasma dhe koncerte ketë sezone, prandaj edhe të ardhurat nuk i kanë munguar./Insajderi.com