Eskalon Enca, puthet në buzë me qen

Eskalon Enca, puthet në buzë me qen

Enca Haxhia është ndër kënëgëtaret më të njohura shqiptare, dhe mjaft aktive në profesionin e saj.

Në vendin ku jeton, është ditë me diell e ajo ka vendosur që ta shfrytëzojë e të dal për të marrë reze dielli.

Teksa afër ka edhe qenin e saj, Enca publikoi video ku shihet që po puthet me të në buzë, e po i shpreh dashurinë që ka për të.

“Kta mund të ishim ne po ti do të luash”, ka shkruar këngëtarja në video.

Veprimtaria e Violeta Rexhepagiqit!