Familja e Adrola Dushit e ka ende shumë të vështirë të pranojë divorcin e saj

Familja e Adrola Dushit e ka ende shumë të vështirë të pranojë divorcin e saj

Bukuroshja nga Rrësheni, nënë e një djali me emrin Troi, në vitin 2016 ishte divorcuar nga bashkëshorti i saj Adonisi.

Për arsye se ajo vjen prej një vendi më të izoluar të Shqipërisë, familja e saj e pati të vështirë të pranojë faktin se ajo po ndjek rrugën e modelingut, mbeti shtatzëinë jasht martese dhe në fund divorcin e saj.

Ajo tanimë është një nga modelet më të suksesshme në Shqipëri, ku ka arritur të afirmojë veten edhe në SHBA, dhe tani jeton mes Shqipërisë dhe Amerikës, njofton Insajderi.

View this post on Instagram

Gezuar lumturia e mamit ❤️

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Ditën e sotme, Adrola, ishte e ftuar në emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ku foli ndër të tjera edhe për jetën e saj personale.

Gjatë intervistës me moderatoren Dojna Mema, Adrola ka rrëfyer se familja e saj nuk e ka pritur aspak mirë divorcin nga partneri, madje edhe sot e kanë të vështirë ta pranojnë.

E pyetur nëse prindërit e saj kanë dëshirë që të shohin vajzën të veshur sërish me fustanin e bardhë, duke qenë se kjo është dëshira e çdo prindi.

“Nuk di ça të them, të betohem! Më ka thënë babi: Edhe 10 burra po more unë nuk të vij më në dasmë!’ Domethënë nuk i kam shumë mirë punët me fustanin e bardhë“, thotë ajo në intervistë. /Insajderi.com