Familja e Granit Xhakës po zgjerohet

Familja e Granit Xhakës po zgjerohet
Burimi i fotografisë: Leonita.x/Instagram

Sot me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, futbollisti Granit Xhaka dha lajmin se ai dhe bashëkshortja e tij, Leonita Xhaka po presin fëmijën e dytë, njofton Insajderi.

Ai publikoi një fotografi me bashkëshorten, të bijën Ayanan, ku shkruan:

“Familja jonë e vogël po rritet… mezi po presin të të takojmë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Një postim të ngjashëm ka bërë edhe bashkëshortja e tij, Leonita ku shkruan:

“Ayana do të bëhet motër e madhe. Mezi po presim të të takojmë engjëll i vogël”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x)

Çifti mirëpritën fëmijën e tyre të parë, Ayanan në tetor të vitit 2019. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x)