Fation Kuqari bëri një ndërhyrje estetike dhe tani duket shumë ndryshe

Fation Kuqari bëri një ndërhyrje estetike dhe tani duket shumë ndryshe

Në media u raportua se ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari ndryshoi në pamje dhe tani është tullaci më i ri në qytet. Por ky ndryshim u bë sepse ai ka kryer një ndërhyrje estetike, njofton Insajderi.

Ish-konkurrenti ka bërë një mbjellje të vogël të flokëve për të korrigjuar linjën dhe këtë e bëri të ditur drejtori i klinikës ku ai ka kryer procedurën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Skerdi Faria (@skerdi.faria)

Do të duhet të presim pak kohë në mënyrë që flokët e tij të rriten dhe të shihet rezultati i vërtet i ndërhyrjes që ka bërë. /Insajderi.com