Fation Kuqari shfaqet pas ndërhyrjes estetike

Fation Kuqari shfaqet pas ndërhyrjes estetike

Në media u raportua se ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari ndryshoi në pamje dhe tani është tullaci më i ri në qytet. Por ky ndryshim u bë sepse ai ka kryer një ndërhyrje estetike, njofton Insajderi.

Ish-konkurrenti ka bërë një mbjellje të vogël të flokëve për të korrigjuar linjën dhe këtë e bëri të ditur drejtori i klinikës ku ai ka kryer procedurën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Skerdi Faria (@skerdi.faria)

Një javë më vonë, ish-konkurrenti publikoi një fotografi të shkrepur së fundmi, që tregon pak edhe nga rezultati i procedurës estetike. /Insajderi.com