Fatmir Hysenbelliu tregon arsyen e ndarjës nga Anxhelina Hadërgjonaj

Fatmir Hysenbelliu tregon arsyen e ndarjës nga Anxhelina Hadërgjonaj

Futbollisti dhe biznesmeni shqiptar, Fatmir Hysenbelliu dhe këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj, ishin një nga çiftet më të përfolura në faqet rozë, madje edhe pas katër vitesh ndarje, vazhdojnë akoma të jenë në qendër të vëmendjes.
Së fundmi, Fatmiri ka qenë i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku aty thekson se arsyeja kryresore e ndarjes nga Anxhelina nuk ka qene as tradhetia as diqka tjeter e madhe thjeshte distanca.