Fejohet deputeti i LDK-së

Fejohet deputeti i LDK-së

Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa, është fejuar, njofton Insajderi.

Mustafa, i cili në Qeverinë Hoti ishte ministër i Bujqësisë, ka ndarë disa fotografi në profilin e tij në Facebook nga kjo ditë e veçantë për të.

“Jetuam sa jetuam dhe…”, ka shkruar ai bashkëngjitur me fotografitë e fejesës.

E fejuara e Mustafës është Erolida Januzaj, e cila është e punësuar në Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit./Insajderi.com

Posted by Besian Xh Mustafa on Saturday, April 24, 2021