“Femër e pistë”, fansat e ‘bombardojnë’ Beatrixin me komente ofenduese pas flirtimeve me Donaldin

“Femër e pistë”, fansat e ‘bombardojnë’ Beatrixin me komente ofenduese pas flirtimeve me Donaldin

Moderatorja, Bora Zemani dhe aktori, Donald Veshaj janë personazhet më të përfolur në mediat rozë.

E gjithë kjo fillimisht për ndarjen e tyre disa muaj para se ky i fundit të hyjë në “Big Brother VIP” dhe me pas ardhja e moderatorës në këtë spektakël e cila bërë shumë bujë.

Madje ajo që theu shikueshmërinë ishte puthja mes tyre.

Në anën tjetër, gjërat kanë ndryshuar pas hyrjes së këngëtares, Beatrix Ramosaj, pasi brenda shtëpisë u ngritën shumë hipoteza se të dy bashkë po krijojnë diçka mes vete.

Madje ata gjatë ditës kanë ndarë edhe dushin e njëjtë.

Por si duke kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak fansave të Borës të cilët duan ta shohin bashkë me Donaldin dhe kanë  ‘bombarduar’ Beatrixin me komente ofenduese.

Në lidhje më këtë nuk ka reaguar ende, moderatorja, Bora Zemani./Insajderi.com