Në rast se nuk e dinit, këngëtarja e hiteve latine, Natti Natasha është femra më e klikuar në Youtube.

Femra më e klikuar në Youtube i vë “flakën” edhe Instagramit

Femra më e klikuar në Youtube i vë “flakën” edhe Instagramit

Në rast se nuk e dinit, këngëtarja e hiteve latine, Natti Natasha është femra më e klikuar në Youtube.

Por duket se ylli 33 vjeçar po fiton “territor” dhe në një platformë tjetër sociale.

Natti ka ngritur “temperaturat” për 21.2 milionë ndjekësit e saj me dy foto tepër provokuese, të publikuara vetëm pak orë më parë.