Fero e Arbenita po mashtrojnë fansat

Fero e Arbenita po mashtrojnë fansat

Arbenita dhe Fero janë fotografuar nga paparacët.

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero duket se nuk janë ndarë.

Fillimisht publikuan Instastory nga i njëjti vend e tani po qarkullojnë foto ku dyshja shihen krah njëri-tjetrit në aeroport.

Fero dhe Arbenita janë ndër emrat më të komentuar në mediat rozë. Lidhja e tyre e më pas lajmet për ndarje kanë qenë në interes të publikut.

Se cili do të jetë reagimi i tyre pas këtyre fotografive mbetet të shihet, shkruan lajmi.