Fero me top të futbollit në koncert, ironizon me S4MM-in

Fero me top të futbollit në koncert, ironizon me S4MM-in

Reperi shumë i përfolur Fero, kësaj radhe ka marr vëmendje me një top të cilin e sjell me vete në skenë, në koncertin që mbajti ditë më parë në Tetovë.

Fero ka ironizuar me S4MM-in, duke ju referuar me “këlysh”.  Dhe pasi e kishte hedhur topin e futbollit mes fansave, më tuje e ka porositur fansin që e ka kapur topin, që ai t’ia vazhdoj lojën S3MM-it.

Nuk është hera parë që Fero bën disa, por kësaj radhe vjen me një mënyrë të re të provokimit që nuk e kemi parë deri më tani në estradën tonë.

Se deri ku do të shkojnë dissat mes reperve mbetet të shihet në vazhdim./Insajderi.com

View this post on Instagram

?????????????????? @endritrrahimi

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on