Fero për një moment ngatërron bashkëshorten e tij me supermodelen e njohur

Fero për një moment ngatërron bashkëshorten e tij me supermodelen e njohur

Fero, tani bashkëshorti i Arbenita Ismajlit që së shpejti po bëhet baba i një vajze, pa një postim të Kendall Jenner në Instagram.

Ndonëse ai ishte postim i supermodeles në llogarinë e saj në Instagram, reperi për një cast mendoi se ishte bashkëshortja e tij, Arbenita.

Këndi nga ishte kapur videoja, ngjasonte me tiparet fizike të Arbenitës, si forma e vetullave, e mollëzave dhe buzëve.

“Për një moment mendova se kjo ishte gruaja ime”, shkruan reperi në postimin e tij në Instagram. /Insajderi.com