Fero sjell këngën e re, pjesë e videoklipit Arbenita

Fero sjell këngën e re, pjesë e videoklipit Arbenita

Fero dhe Arbenita  janë një nga çiftet më të komentuara të momentit, ata  nisën pushimet dhe aktualisht ndodhen në ishullin Kretë në Greqi.

Nga atje dyshja postuan edhe foto nga vaska që tërhoqën shumë vëmendjen.

Mirëpo një lajm të bukur ka dhënë mbrëmjen e sotme Fero, me një video të filmuar ng a Arbenita.

Në përshkrimin e kësaj videoje reperi zbulon se së shpejti do të sjellë këngën e tij më të re dhe pjesë e videoklipit mesa duket do jetë edhe Arbenita  të cilën e ka etiketuar në postim.