Fero tallet keq me Unikkatilin (Video)

Fero tallet keq me Unikkatilin (Video)

Reperi i famshëm shqiptar Fero ka realizuar projektin e ri dhe këto dite pritet ta publikoj.

Fero ka befasuar me disa video të publikuara në Instagram.

Në këto video Fero tallet me Unikkatilin, duke përqeshur faktin që Unikkatili është pronar i një picerie.

Në video Fero shihet duke thënë se kjo është piceria e Unikkatilit, e më pas eksalon akoma më shumë duke hyr në një piceri dhe duke e kërkuar Unikkatilin.

Fero çdo herë ka marrë vëmendjen e publikut dhe mediave me video interesante që din ti realizoj vetëm ai.

Për më shumë shikoni videot më poshtë: