Fero tradhëton Arbenitën, publikohet biseda e reperit me fansen e tij: “A e di çka kem fol na për lidhjen tonë”

Fero tradhëton Arbenitën, publikohet biseda e reperit me fansen e tij: “A e di çka kem fol na për lidhjen tonë”

Është një ndër çiftet më të përfolura në media, Fero dhe Arbenita  kanë marr vëmendjen e publikut  për ngjarjet e fundit rreth jetës së tyre.

Para pak ditësh, Arbenita mori vëmëndjen e mediave duke na treguar nëpërmjet një instastory se ajo ka akses në instagramin e Feros dhe se aty gjeti një fanse të çmendur te reperit e cila i dërgonte foto.

Sikur të mos mjaftonte fotoja me një prej fanseve të tij, një detaj tjetër ka dalë në dritë.

Së fundmi “Arbresh.info” ka publikuar bisedën e reperit me një fanse të tij nga Prishtina, e cila i kërkon Feros të zhvendoset në kryeqytet.

Nga biseda duket se ata kanë bërë plan për të jetuar bashkë dhe marrëdhënia mes tyre është mjaft e afërt.

Biseda e plotë:

Fero: A e di qka kem fol na për lidhjen tonë

Fansja: Po ke than me mshel Instagramin dhe Snapin dhe me ardh n’Prishtin afër meje, me jetu apo?

Fero: E di ti hiq spom ngomn

Fansja: Po qka met ngu ty mos mlodh fort

Fero: Ani de ani hi nSnap

Fansja: Oke