Fifi tregon se cilin këngëtar e ka ‘pikë të dobët’

Fifi tregon se cilin këngëtar e ka ‘pikë të dobët’

Fifi dhe Flori Mumajesi kanë një marrëdhënie të veçantë tash e sa kohë.

Madje, dyshja përveç se punojnë bashkë, janë përfolur edhe për një lidhje dashurie.

Por, të dy e kanë mohuar, njofton Insajderi.

Së fundmi, Fifi i tregoi Florit publikisht se sa i rëndësishëm është për të dhe sa shumë e do, madje e ka ‘pikë të dobët’.

Postimin që shihni më poshtë vjen pak ditë pasi ajo mori pjesë në Kënga Magjike bashkë me Brunon, këngë kjo e punuar nga Flori./Insajderi.com