Filmi i ri i James Bond mund të shtyhet për të tretën herë

Filmi i ri i James Bond mund të shtyhet për të tretën herë

Së bashku me shumë filma të vitit 2020, aventura e 25-të e James Bond “No Time To Die“ mund të përballet me një vonesë tjetër të datës së shfaqjes, në atë që do të ishte e treta për filmin, shkruan ScreenRant, transmeton Insajderi.

Kjo vjen pasi produksionë të madha, të tilla si “Mulan” dhe “Wonder Woman 1984”, bënë lëvizjen ose të heqin dorë plotësisht nga kinematë dhe të shfaqnin premierën në shërbimet e transmetimit ose të dilnin në transmetim dhe në kinema në të njëjtën kohë.

Pandemia e vazhdueshme COVID-19 detyroi kinematë në të gjithë botën të mbyllen më parë këtë vit dhe nuk janë rihapur plotësisht.

Hera e fundit që Bond u pa në ekranin e madh ishte viti 2015, për daljen e mëparshme të Daniel Craig si super spiuni në “Specter”. /Insajderi.com