Fisnik Syla reagon pas thashethemeve për ndarje nga Fjolla Morina

Fisnik Syla reagon pas thashethemeve për ndarje nga Fjolla Morina

Biznesmeni, Fisnik Syla ka reaguar pas lajmeve që kanë qarkulluar në mediat rozë se ai është ndare nga këngëtarja, Fjolla Morina, shkruan Insajderi.

Duke mos u adresuar direkt askujt, ai në Instagram ka publikuar një fotografi më Fjollën.

“Familjar të dashur, miq dhe dashamirës të nderuar. Urime dhe me fat Festa e Fitër Bajramit.Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, ka shkruar ai.

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla, para disa muajsh kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në një ceremoni të organizuar në ishujt Maldive./Insajderi.com