Fjolla Morina publikon fotografi të realizuar 16 vite më parë

Fjolla Morina publikon fotografi të realizuar 16 vite më parë

Vajza e këngëtares së njohur, Fjolla Morina sot feston ditëlindjen.

Ajo ka vendosur që një urim ndaj saj ta bëj publikisht në rrjetet sociale ku i ka kushtuar edhe disa asaj.

“Unë nuk ta them shpesh këtë , por sot është dita e përkryer për të të bërë të ditur se cfarë dhurate e çmuar je për mua.Jam krenare per vajzen time.Ti je gezimi im i pare,drita e syve te mi,ti je ajo qe per here te pare degjova te me thoje MAM.Qofsh e paster si uji,e dashur si zemra dhe e bukur si dielli.Gëzuar Ditëlindjen Lediana.Mami te do shume.”, ka shkruar Fjolla e cila e ka theksuar se në këtë foto është shfaqur natyrale.

Fotografia është realizuar 16 vite më parë.