Flori Mumajesi i bën premtimin e madh vajzës se Xhensilës

Flori Mumajesi i bën premtimin e madh vajzës se Xhensilës

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi i ka bërë një premtim të madh vajzës së Xhensila Murtezaj, shkruan Insajderi.

Ai i ka premtuar Ajkës një bashkëpunim më djemtë e Threedots kur të rritët.

Siç tregon Xhensila, Ajka  e pëlqen shumë këngën e tyre “Nina” dhe kjo ka qenë arsyeja që Flori i ka premtuar dhuratë.

Kënga e preferuar e Ajkës”, ka shkruar Xhensila në postimin e fundit të Florit për këngën “Nina”, një hit i kësaj vere.

Kujtojmë që kënga e fundit e këtij lebeli është ”Nina” e cila ka rrëmbyer zemrat e shumë fansave./Insajderi.com