Flori Mumajesi uron Krishtlindjet me videon epike: Të të puth çik gjyshi

Flori Mumajesi uron Krishtlindjet me videon epike: Të të puth çik gjyshi

Kantautori shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi i ka uruar Krishtlindjet me një video shumë qesharake.

Ai shfaqet krah Vik Krajës i cili është bërë si gjysh me një filter Instagrami.

 

Flori uron shqiptarët Gëzuar Krishtlindjet dhe i thotë ‘gjyshit’ t’i tregojë pak për veten e tij. Viki nis bën batuta duke shkaktuar të qeshura dhe në fund i thotë Florit “Hajde të të puth çik gjyshi”. “Nga unë dhe gjyshi gëzuar”, shkruan Flori krah kësaj videoje teksa ka marrë komente të shumta urimi në komente edhe nga fansat.

View this post on Instagram

Nga une dhe gjyshi gezuar @vikkraja

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on