Foto paparaci: Ana Lleshi dhe Arsim Abduli kapen bashkë

Foto paparaci: Ana Lleshi dhe Arsim Abduli kapen bashkë

Në media është raportuar se ish-konkurrentja është në lidhje me Arsim Avdulin i cili ka pak ditë që është larguar nga formati.

E pyetur në “Top Albania Radio” për raportin e saj me Arsim Abdulin, Ana u vendos në siklet duke pranuar “Ku ka zë, nuk është pa gjë”.

Në muajin shkurt, emisionit të dashurisë “Për’puthen”, iu bashku është Arsim Avdyli. Ai ishte konkurrenti i parë shqiptar që vinte nga Maqedonia, i cili prej vitesh jeton në Zvicër, ku drejton edhe një biznes ne partneritet me mikun e tij.

Edhe pse, të dy ish-konkurrentët nuk ishin në emision në të njëjtën kohë, të dy duhet të jenë afruar me njëri tjetrin, teksa Ana u punësua në “Për’puthen”. Kjo marrëdhënie nuk zgjati për shumë meqenëse, është raportuar se Ana është pushuar nga puna.

Së të dy janë bashkë, e dëshmon edhe një fotografi e siguruar nga “Iconstyle.al” ku shihen të dy në një ambient publik në kryeqytet. /Insajderi.com