‘Fotografi të paprekura, celulit dhe strija’ – Rina Balaj publikon fotografi pa filtra

‘Fotografi të paprekura, celulit dhe strija’ – Rina Balaj publikon fotografi pa filtra

Këngëtarja, Rina Balaj vazhdon që të komentohet për fizikun që ajo ka në çdo postim që ajo bënë.

Ajo së fundi në një postim në Instagram ka tërhequr vëmendjen me pozat që ajo ka marrë para një motoçiklete.

E veshur me bikini dhe me të pasmet në plan të parë, këngëtarja ka marrë mijëra pëlqime vetëm disa minuta pas publikimit.

 

 

Në përshkrim, ajo ka sqaruar se fotografitë janë të paprekura dhe se nuk e ka fshehur celulitin as strijat, siç bëjnë rëndon përdoruesit Instagramit përmes filtrave të ndryshëm.

 

Kujtojmë që ajo pas largimit nga On Records ka humbur Insatagramin, por pas rikthimit e deri me tani numëron më shumë se 323 mijë ndjekës.

 

 

Në anën tjetër, Rina ka paralajmëruar që më 7 shtator do të lansoj albumin e saj të parë.

Rina momentalisht është duke shijuar suksesin e “Cali” që e solli vetëm pak javë më parë.

Ky projekt për vetëm për një muaj ka grumbulluar afer tre milionë klikime në YouTube./Insajderi.com