Fotografia e një vogëlushe që kishte ngjashmëri të madhe me yllin e muzikës, Rihanna ka bërë buj të madhe në rrjetet sociale dhe media.

Fotografia e vogëlushes që ngjanë me Rihannën, mori më shumë pëlqime se vetë fotot e këngëtares

Fotografia e vogëlushes që ngjanë me Rihannën, mori më shumë pëlqime se vetë fotot e këngëtares

E shokuar me ngjashmërinë kishte mbetur edhe vet këngëtarja e cila ka publikuar imazhin e vajzës simpatike në llogarinë e saj të ‘Instagram-it’, shkruan Indeksonline.

“Gati sa nuk më ra telefoni, si është e mundur?”, kishte shkruar Rihanna në mbishkrimin e fotografis.

Kjo foto brenda një dite ka kaluar shifrën e mbi 7 milionë pëlqimeve duke u bërë fotografia më e pëlqyer në llogarinë e këngëtares e cila ndiçet nga më shumë se 73 milionë persona.

Kështu ajo ka lenë prapa të gjitha postimet që Rihanna ka postuar në ‘Instagram’.