Fotografitë e tjera të Melinda Ademit ku këngëtarja vë në pah të pasmet e bujshme të saj

Fotografitë e tjera të Melinda Ademit ku këngëtarja vë në pah të pasmet e bujshme të saj

Ajo ndiqet nga hiç më pak se 904 mijë ndjekës në llogarinë e saj personale, Instagram, derisa është mjaft aktive edhe me postime.

Fjala është për reperen e njohur shqiptare, Melinda Ademi, e cila rrëmben vëmendje sa herë që ndan me fansat imazhe apo video të ndryshme.

MOS E HUMBISNI > A ka bërë Skivi seks me Samantën?! Shikoni se çka thotë!

Të tilla janë edhe këto të fundit, e që momentalisht është në Islandë duke shijuar disa ditë pushimi, pavarësisht se tek ne temperaturat janë tejet të ulëta.

Fjala është për dy imazhe atraktive të saj në bikini të zeza, në të cilat vë në theks fizikun e formësuar e mjaft joshës.

View this post on Instagram

i went to iceland bitches ❄️👅

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Fotografitë për pak kohë morën mbi 30 mijë pëlqime e komente të shumta, duke e përgëzuar për linjat e bujshme trupore.

“Domethënë jam kënaqur”, është përshkrimi që ia ka vënë imazheve.

SKIVI NË REVIEW / FLET PËR SKILLZ, BABASTARS DHE PËR PROJEKTET E REJA

Review | Nga Skills tek Babastars në solo

Review | Nga Skills tek Babastars në solo

Gepostet von Review am Samstag, 7. Dezember 2019

Melinda aktualisht është duke shijuar suksesin e projektit të fundit “A po don pak”, të publikuar në muajin gusht dhe tashmë ka marrë mbi katër milionë klikime në YouTube./Telegrafi

View this post on Instagram

dmth jom knaq 😅

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on