Fotoja nudo e cila po qarkullon në internet, por është fshirë nga vetë Oriola!

Fotoja nudo e cila po qarkullon në internet, por është fshirë nga vetë Oriola!

Modelja seksi shqiptare, Oriola Marashi karantinën e saj po e kalon pranë partnerit të saj Eros Grezda, dhe kjo bëhet e qartë nga fotot e përbashkëta të çiftit, në të njëjtin ambient.

Ajo ka postuar një foto ku shfaqet brenda në pishinë, ndërsa ka pozuar nudo. Por, menjëherë modelja e ka fshirë postimin, dhe nuk gjendet më në profilin e saj.

Tërësisht natyrale, Oriola Marashi ka realizuar një foto sensuale duke rrëmbyer vëmendjen për një moment!

 

Karantina në Shqipëri, Xhesi na tregon rutinën e këtyre ditëve