“Friends” rikthehet me personazhe të rinj dhe pa skenar

“Friends” rikthehet me personazhe të rinj dhe pa skenar

Disa u bënë të “varur’ ndaj këtij seriali dhe pas ndërprerjes së tij patën kërkesa për të vazhduar transmetimi i tij.

Bëhet fjalë për serialin e famshëm “Friends” i cili po rikthehet shumë shpejt sërish.

Por, çfarë rikthimi?

‘Shokëve’ do t’i bashkohen emrat më të mëdhenj të skenes së aktrimit, muzikës dhe showbizit, që padyshim do të jetë madhështore paraqitja e tyre në serial.

Të ftuarit special janë: David Beckham, Justin Bieber, James Corden, BTS, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould ,Kit Harington ,Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael, Tyler Maggie Wheeler, Reese Witherspoon dhe Malala Yousafzai.

Ndërsa, transmetimi i serialit do të fillojë më 27 maj të këtij viti në HBO max, dhe më e rëndësishmja që aktorët e rinj do të luajnë pa skenar dhe pa karakteret që jemi mësuar t’i shohim.

E që duket se do të jetë një shfaqje marramendëse që do të kënaq shikuesit e serialit. /Insajderi.com