Fustani i Krishtlindjes së Kim Kardashian me muskuj të barkut të gdhendur

Fustani i Krishtlindjes së Kim Kardashian me muskuj të barkut të gdhendur

Kim Kardashian kishte veshur një fustan të modës Schiaparelli për prag të Krishtlindjes me një korset që imiton muskujt e barkut.

Kardashian, 40 vjeç, postoi një video në Instagram Story të enjten duke treguar veshjen unike që përfshin pjesën e sipërme pa rrip dhe një fund të gjelbër prej mëndafshi.

“Më në fund i bëra muskujt e barkut … LOL”, bëri shaka ajo në mbishkrimin e videos së saj, duke etiketuar trajnerin e saj Melissa Alcantara.

Themeluesi i KKW Beauty gjithashtu ndau një foto të etiketës së veshjes, e cila ishte e stampuar me emrin e markës, si dhe inicialet e saj.

Ajo e shoqëroi veshjen me një palë vathë me stil të rëndë që i ngjanin zbukurimeve të pemës së Krishtlindjes të zbukuruar me gjarpërinj të hollë të gjelbër./Insajderi.com

Page Six