Gal Gadot zbulon gjininë e foshnjës që po pret

Gal Gadot zbulon gjininë e foshnjës që po pret

Rreth një muaj më parë aktorja e famshme për rolin e saj si “Wonder Woman”, Gal Gadot zbuloi se ishte në pritje të fëmijës së tretë, njofton Insajderi.

Lajmin e bëri të ditur me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

Gjininë e zbuloi në një intervistë teksa ishte e ftuar në “Live me Kelly dhe Ryan”, Gadot tha se është sërish në pritje të një vajze. /Insajderi.com