Gashi lanson këngën e re

Gashi lanson këngën e re

Gashi ka publikuar këngën e tij më të re, e cila titullohet “Amnesia”, e cila vjen në bashkëpunim me Loud Luxurz dhe Ship Werk.

Këtij projekti, artisti shqiptar ia shoqëroi edhe videoklipin, në të cilin vjen unik si çdo herë.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Amnesia”, këngë e cila vjen pak kohë para se artisti të sjellë edhe këngët e tjera të albumit të ri.

Përmes një postimi në Instagram, Gashi bëri të ditur se kënga u lansua.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @gashi

 

Gashi gjatë vitit që lamë pas ka qenë shumë aktiv me prurje të reja muzikore e po ashtu solli edhe albumin “1984”. /Insajderi.com