Gen Zeqiraj, trajneri i cili po ua “ndërron” pamjen vip-ave shqiptar

Gen Zeqiraj, trajneri i cili po ua “ndërron” pamjen vip-ave shqiptar

Ushtrimet fizike janë faktori kryesorë që trupi i njeriut të jetë i shëndetshëm, edhe në këto ditë izolimi.

Gen Zeqiraj është trajner fitnesi, i cili njihet për punën e palodhshme në qendrën e tij për shumë yje tona të showbizit, sportit dhe jo vetëm.

Emrat si Tayna, Majlinda Zeka, Diellza Kolgeci, Agnesa Vuthaj janë disa nga fytyrat publike që Geni për emisionin Review tregoi ushtrimet e tyre ditore, në mënyrë që edhe ne nga shtepitë tona të motivohemi nga vet ato!