Gënjyen për klikime se i dhanë fund lidhjes – Fero dhe Arbenita bëjnë këtë veprim

Gënjyen për klikime se i dhanë fund lidhjes – Fero dhe Arbenita bëjnë këtë veprim

Rep-artisti Fero dje dyshohet se ka qenë i përfshirë në një përleshje ku mbeti i plagosur edhe menaxheri i tij, Met Elshani.

Ndërsa sot ditën ai e ka nisur ditën me një fotografi ku shihet se është së bashku me të dashurën e tij, Arbenita Ismajli.

Ditë më parë përmes një postimi në Instagram ai ka bërë të ditur se se është single e që do të thotë është ndarë me Arbenitën.

Por kjo nuk duket të jetë e vërtetë pas këtij reagimi të ditës së sotme, ku shihet se ata janë ende bashkë.