Genta Ismajli e bënë edhe këtë – del nga vetura dhe vallëzon në rrugë

Genta Ismajli e bënë edhe këtë – del nga vetura dhe vallëzon në rrugë

Genta ka nuk ka qenë shumë aktive me projekte muzikore kohet e fundit, por ka qenë mjaft e pranishme në mendiat rozë, falë postimeve të saj në rrjetet sociale.

Përveç që u përfol shumë për depërtimin e saj në Turqi dhe lidhjen e saj me biznesmenin turk, ajo përfolët edhe për aktivitetet e saj që i shpërndan në rrjetet sociale.

Video e fundit që ka publikuar në Instagram ashtu si edhe video e para fundit, po përfolën mjaft shumë nga fansat e këngëtares.

Në videon e fundit Genta shihet duke vallëzuar jashtë veturës, në ndërkohë që vetuar është duke ecur.

Gentën jemi mësuar ta shohim edhe si valltare, por të vallëzoj në rrugë nuk e kemi parë deri me tani.

Për më shumë shikojeni videon: