Genta Ismajli jo në karantinë, por në fushë me lule!

Genta Ismajli jo në karantinë, por në fushë me lule!

Genta Ismajli karantinën po e kalon ne Zvicër, bashkë me të dashurin e saj.

Kohe pas kohe këngëtarja e famshme ka ndarë momente nga karantina me të dashurin e saj.

Çifti duke se nuk e ka shumë problem qëndrimin brenda pasi që kanë pranë njëri tjetrin. Genta ka anuluar të gjitha projektet e saj si çdo këngëtar tjetër, madje edhe këngën që e ka tashmë të finalizuar po pret ta publikoj pas karantinës.

Sot Genta ka ndarë një foto në Instagra, ku shihet duke e shijuar diellin dhe natyrën, ajo ka pozuar ne mesin e një fushe me lule.