Genta Ismajli mahnit me lëvizje të çuditshme në videon e fundit

Genta Ismajli mahnit me lëvizje të çuditshme në videon e fundit

Genta Ismajli ka publikuar një video interesante në Instagramin e saj.

Nuk kuptohet mire se çfarë bën Genta në këtë video, ajo ka një shishe në dorë dhe bënë lëvizje joshëse dhe vallëzime të cilat vetëm ajo di ti bëjë.

Për më shumë shikojeni videon:

 

Këngëtarja Ismajli tash e sa kohë po jeton dhe vepron në Turqi dhe shumë shpejtë pritet të dalin projektet e para të saj për tregun turk.

View this post on Instagram

@sellmakasumoviq @kacilleshi

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on