Genta Ismajli mahnit me pamjet e fundit – më e bukur se kurrë më parë

Genta Ismajli mahnit me pamjet e fundit – më e bukur se kurrë më parë

Genta Ismajli vitin që  lamë  pas nuk ishte shumë aktive me projekte muzikore, e gjithë kjo pasi që ajo u fokusua  në depërtimin e saj në tregun e muzikës turke.

Ajo tash e sa muaj më shumë ka qenë prezentë në mediat turke se sa në Kosovë.

Madje ajo ka qenë e pranishme në ballina të disa gazetave turke dhe ne disa evente dhe ngjarje të zhvilluara atje.

Ajo ka paralajmëruar bashkëpunimin me njërin ndër reperet më të famshëm në Turqi.

Bashkëpunimi pritet të lansohet në fillimet e vitit 2020.

Genta së fundmi në Instagramin e saj ka shpërndarë një fotografi ku duket shumë  ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim kohet e fundit.

Pamja e saj në  kë të  foto është  e mrekullueshme dhe ka ngjallur reagime të  shumta pozitive nga fansat e saj.